KONST / Litografier / Färglitografi 13732031
nr 1373 2031
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 106/260, Djurgårdsfärjan. Motivet: 39x48cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:34:19
15/1 10:22:31
300 kr
18/1 19:59:15
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg